Dla dzieci w Łazach

(1)

Plaża w Łazach Plaża w Łazach jest piaszczysta, szeroka, a czysta woda morska zachęca do kąpieli tak morskich jak i słonecznych. Przy plaży malownicze wydmy z lasem sosnowym. W Łazach panuje mikro... więcej »

Wejście od ulic: Lipowej, Krótkiej, Mieleńskiej

Jezioro Jamno Jezioro Jamno to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza mierzeją. Jezioro połączone jest z morzem Kanałem Jamneńskim. Przy jeziorze znajdują się przystanie i wypożyczalnie sprz... więcej »

Jezioro Bukowo Jezioro Bukowo położone na wschód od Łazów jest również dawną zatoką morską odciętą od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Połączone jest z morzem Kanałem Szczycki... więcej »

Szlaki turystyczne i rowerowe Przez Gminę Mielno i oczywiście przez Łazy biegnie fragment międzynarodowego szlaku z początkiem we Francji. Jest to szlak nadmorski oznaczony kolorem czerwonym a jeg... więcej »

Aquapark w Holiday Golden Resort  Aquapark w ośrodku Holiday Golden Resort to komfortowy kompleks basenowy z wieloma wodnymi atrakcjami. Jest to doskonałe miejsce na aktywne i rodzinne spędze... więcej »

ul. Leśna 16, 76-032 Łazy

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 Jest to część międzynarodowego projektu okrężnego szlaku rowerowego prowadzącego wokół basenu Morza Bałtyckiego EuroVelo (EV10). Łączna dł... więcej »

Atrakcje Kołobrzegu Miasto Kołobrzeg położone jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. W ujściu rzeki znajduje się port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy. W mieście i ok... więcej »

Unieście nad morzem Letniskowa miejscowość przymorska, administracyjnie odrębna, ale jednakże rozważana w większości wypadków z Mielnem jako całość. Wynika to zapewne z faktu, iż oba te kur... więcej »

Mielno Mielno jest dużą wsią nadmorską w północno-zachodniej Polsce położoną w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Koszalina nad jeziorem Jamno. Miejscowość jest siedzibą gmin... więcej »

Chłopy Około 16 km na zachód od Łazów, oddzielone jeziorem Jamno oraz miejscowościami Mielno i Unieście znajdują się Chłopy - mała, zabytkowa wieś rybacka. Co ciekawego w Chłopach?... więcej »

Koszalin Koszalin leży w województwie zachodniopomorskim i jest drugim ośrodkiem miejskim na Pomorzu Zachodnim. Znajduje się na Pobrzeżu Koszalińskim, w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki, nad jez... więcej »

Dąbki Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. Wspaniały mikroklim... więcej »

Darłowo i Darłówko Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z pr... więcej »

Cisowo Cisowo to wioska położona w niedalekiej odległości od Darłowa w pobliżu jeziora i miejscowości Kopań. Cisowo przez stulecia było osadą wiejską. W dzisiejszych czasach ze względu na uks... więcej »

Kopań Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. Kopań leży częściowo na morenowym wzniesieniu, z... więcej »

Łazy leżą na wschodnim brzegu jeziora Jamno, 6 km na wschód od Mielna i Unieścia. Na stałe mieszkają tu zaledwie 84 osoby. Pierwsza wzmianka pisana o Łazach pochodzi z roku 1278. Istniała tu... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00