Atrakcje w Łazach

(16)

Plaża w Łazach Plaża w Łazach jest piaszczysta, szeroka, a czysta woda morska zachęca do kąpieli tak morskich jak i słonecznych. Przy plaży malownicze wydmy z lasem sosnowym. W Łazach panuje mikrokli... więcej »

Wejście od ulic: Lipowej, Krótkiej, Mieleńskiej

Jezioro Jamno Jezioro Jamno to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza mierzeją. Jezioro połączone jest z morzem Kanałem Jamneńskim. Przy jeziorze znajdują się przystanie i wypożyczalnie sprzętu... więcej »

Jezioro Bukowo Jezioro Bukowo położone na wschód od Łazów jest również dawną zatoką morską odciętą od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Połączone jest z morzem Kanałem Szczyckim. ... więcej »

Szlaki turystyczne i rowerowe Przez Gminę Mielno i oczywiście przez Łazy biegnie fragment międzynarodowego szlaku z początkiem we Francji. Jest to szlak nadmorski oznaczony kolorem czerwonym a jego d... więcej »

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 Jest to część międzynarodowego projektu okrężnego szlaku rowerowego prowadzącego wokół basenu Morza Bałtyckiego EuroVelo (EV10). Łączna długo... więcej »

Atrakcje Kołobrzegu Miasto Kołobrzeg położone jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. W ujściu rzeki znajduje się port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy. W mieście i okoli... więcej »

Unieście nad morzem Letniskowa miejscowość przymorska, administracyjnie odrębna, ale jednakże rozważana w większości wypadków z Mielnem jako całość. Wynika to zapewne z faktu, iż oba te kurort... więcej »

Mielno Mielno jest dużą wsią nadmorską w północno-zachodniej Polsce położoną w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Koszalina nad jeziorem Jamno. Miejscowość jest siedzibą gminy M... więcej »

Chłopy Około 16 km na zachód od Łazów, oddzielone jeziorem Jamno oraz miejscowościami Mielno i Unieście znajdują się Chłopy - mała, zabytkowa wieś rybacka. Co ciekawego w Chłopach? Z... więcej »

Koszalin Koszalin leży w województwie zachodniopomorskim i jest drugim ośrodkiem miejskim na Pomorzu Zachodnim. Znajduje się na Pobrzeżu Koszalińskim, w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki, nad jezior... więcej »

Dąbki Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. Wspaniały mikroklimat ... więcej »

Darłowo i Darłówko Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przed... więcej »

Cisowo Cisowo to wioska położona w niedalekiej odległości od Darłowa w pobliżu jeziora i miejscowości Kopań. Cisowo przez stulecia było osadą wiejską. W dzisiejszych czasach ze względu na ukszta... więcej »

Kopań Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. Kopań leży częściowo na morenowym wzniesieniu, z kt&... więcej »

Łazy leżą na wschodnim brzegu jeziora Jamno, 6 km na wschód od Mielna i Unieścia. Na stałe mieszkają tu zaledwie 84 osoby. Pierwsza wzmianka pisana o Łazach pochodzi z roku 1278. Istniała tu w&... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00