Dąbki - gdzie się znajdują, co robić, co zwiedzać, jakie atrakcj

  • location_on Łazy, ul. undefined
Dąbki

Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. Wspaniały mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem oraz bogatym w jod morskie powietrze, rozległe obszary leśne i brak przemysłu gwarantują zdrowy wypoczynek.

Co ciekawego w Dąbkach?

PLAŻA

Do kąpieli morskich, Turystów w Dąbkach, zachęca piękna, piaszczysta plaża. W sezonie letnim przygotowane są specjalne, strzeżone przez profesjonalistów, kąpieliska. Dlatego są to idealne miejsca do kąpieli z dziećmi, bezpieczeństwo jest najważniejsze. 

JEZIORO BUKOWO

Na miłośników wodnych uciech czeka jezioro Bukowo. Nad jeziorem czekają wypożyczalnie sprzętu oraz instruktorzy windsurfingu. Co roku w Dąbkach rozgrywają się zawody żeglarskie i windsurfingu.

DLA AKTYWNYCH

Jeśli lubicie spacery, to Dąbki mają do dyspozycji piękną aleję spacerowo - joggingową o długości 7 km położoną pomiędzy jeziorem a morzem. Aleja ta doprowadzi Was do miejsca, w którym jezioro łączy się z morzem.

PRZYSTAŃ ŻEGLARSKA (ul. Dąbkowicka 7, tel. 94 314 80 64)

Jest to miejsce przeznaczone głównie do cumowania jachtu, łodzi oraz innego sprzętu pływającego, jednak są tu również oferowanie rejsy wycieczkowe statkiem MILKA dla Turystów. W pobliżu znajduję się również wypożyczalnia sprzętu wodnego. 

RANCZO MUSTAFA (ul. Bobolin 2, tel. 605 296 866)

Tutaj odnajdą się wszyscy miłośnicy koni. Każdy ma okazję poznać te zwierzęta, nauczyć się z nimi funkcjonować. Nigdy wcześniej nie miałeś nic wspólnego z jeździectwem? Nic straconego, tutaj nauczysz się wszystkich tajników, krok po kroku. 

Ostatnia aktualizacja - listopad 2023 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.lazy.net.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0