Gastronomia w Łazach

(14)

Dania obiadowe, rybne

Smażalnia Ryb u Maćka to miejsce gdzie warto wybrać się na świeżą rybkę w wielu odsłonach. Wszystkie dania są przygotowywane z miejscowych składników. Miejsce jest bardzo dobrze usytuowane.... więcej »

ul. Mieleńska 10, Łazy

Kuchnia polska, dania rybne

Kajuta Kapitana to świetna restauracja, w której można zjeść pyszne, świeże dania kuchni polskiej. Specjalnościami tego miejsca są: dorsz zapiekany w pieczarkach z serem mozarella, grillowan... więcej »

ul. Leśna 12, Łazy

Kuchnia polska, domowa

Podkowa to restauracja serwująca dania kuchni polskiej, domowej. Głównymi potrawami przygotowywanymi w tym miejscu są: zupy, dania obiadowe, różnego rodzaju dania rybne.  więcej »

ul. Leśna 2, Łazy

Kuchnia polska, dania rybne

Tawerna to bardzo ciekawe miejsce usytuowane w Łazach. Na Gości tej restauracji czeka oprócz pysznego jedzenia, wiele atrakcji. Między innymi: wieczory kabaretowe, czy regionalne pieczenie p... więcej »

ul. Słoneczna 2A, Łazy

Kuchnia polska, dania rybne

Złazisko to miejsce znane prawie przez każdego kto odwiedza Łazy. Ten obiekt słynie z pysznej smażonej ryby. Zaskakuje również innymi daniami kuchni polskiej. Ceny nie są wygórowane.&... więcej »

ul. Leśna 9, Łazy

Lody, desery lodowe

Lodziarnia Via Lato to miejsce serwujące pyszne, domowego wyrobu, lody, w różnych odsłonach. Jest to strzał w dziesiątkę w upalne, letnie dni!  więcej »

ul. Leśna 11, Łazy

Kuchnia włoska, dania obiadowe

Pizarella to miejsce gdzie fani kuchni włoskiej znajdą coś dla siebie, ale nie tylko! Restauracja oferuje również dania obiadowe. Tutaj zjesz smacznie, szybko i tanio!  więcej »

ul. Leśna 4B, Łazy

Kuchnia polska, dania rybne

Bar Pirat to miejsce, w którym można zajść na pyszne domowe obiady. Specjalnością tego miejsca są: placki po węgiersku oraz domowe pierogi. Można jednak zjeść tutaj świeżo smażoną rybkę. Jed... więcej »

ul. Leśna 4, Łazy

Desery, lody, gofry, kawa

Misiowe Love przyciąga klientów, na wstępie, pięknym wystrojem. To miejsce pełne słodkości, pysznych deserów lodowych, ciast, gofrów. Warto zajść tutaj również na świeżo... więcej »

ul. Leśna 15, Łazy

Desery, lody, ciasta, kawa

Linel to miejsce dla fanów słodkości, pysznych ciast oraz swieżo mielonej kawy, Tutaj każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Dodatkowo obiekt posiada miejsca na zewnątrz co jest świetnym ro... więcej »

ul. Leśna 15, Łazy

Śniadania, obiady, lunche, desery

Chatka Zagradka to idealne miejsce na odpoczynek. Tutaj można pysznie zjeść nie tylko dania obiadowe i śniadania, ale również lunche i różnorodne słodkości. Restauracja jest otwarta n... więcej »

ul. Leśna 2A, Łazy

Kuchnia polska, dania rybne

Smażalnia Kraken serwuje pyszną świeżą rybkę, w różnych odsłonach. Specjalnością tego miejsca jest ryba z pieca. Wiele Gości powraca tutaj każdego lata!  więcej »

ul. Leśna 11, Łazy

Dania rybne, obiadowe

Smażalnia ryb Muszelka zaprasza swoich Gości na przepyszną, świeżą rybkę, prosto z portu! Oprócz dań kuchni śródziemnomorskiej, warto odwiedzić te miejsce ze względu na wyśmienite dan... więcej »

ul. Leśna 15, Łazy

Kuchnia polska, dania rybne

Smażalnia ryb Złazisko to miejsce urządzone w morskim klimacie. Dzięki temu każde zjedzone tutaj danie ma swój oryginalny charakter. Ceny są bardzo korzystne, a potrawy tworzone są tylko ze... więcej »

ul. Leśna 9B, Łazy
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00