Atrakcje Turystyczne

Atrakcje Kołobrzegu

Atrakcje Kołobrzegu. Kołobrzeg to dość duże, zabytkowe miasto. Działa tu uzdrowisko, wiele instytucji kulturalnych: teatr, muzea, wystawy, galerie, muszla koncertowa. Warto również zobaczyć kołobrzeski port i latarnię morską. więcej »

Chłopy

Chłopy, jako cała miejscowość, zostały wpisane do rejestru zabytków z uwagi na tradycyjny, zachowany do dziś układ zabudowy, a także wiele zabytkowych chałup szachulcowych. więcej »

Koszalin

Koszalin leży w województwie zachodniopomorskim i jest drugim ośrodkiem miejskim na Pomorzu Zachodnim. Znajduje się na Pobrzeżu Koszalińskim, w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki, nad jeziorem Jamno. więcej »

Darłowo i Darłówko

Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przedwojenną zabudową rynku. Darłowo to nie tylko wspaniałe zabytki, ale również leczniczy mikroklimat, 20 km szerokich plaż, czyste środowisko naturalne. więcej »

Cisowo

W dzisiejszych czasach ze względu na ukształtowanie terenu i warunki atmosferyczne pobliżu wsi powstał jeden z największych w kraju park elektrowni wiatrowych. Ze względu na nie dużą odległość do Darłowa wszyscy turyści mają zapewnione wiele atrakcji. więcej »

Historia Łazy

Łazy leżą na wschodnim brzegu jeziora Jamno, 6 km na wschód od Mielna i Unieścia. Na stałe mieszkają tu zaledwie 84 osoby. więcej »