Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Łazach to największa atrakcja turystyczna tej niedużej, nadmorskiej miejscowości. Plaża jest piaszczysta, dość szeroka, a czysta woda morska zachęca do kąpieli. więcej »

Wejście od ulic: Lipowej, Krótkiej, Mieleńskiej

Aquapark w Holiday Camping Resort

Aquapark w ośrodku Holiday Camping Resort to komfortowy kompleks basenowy z wieloma wodnymi atrakcjami. Jest to doskonałe miejsce na aktywne i rodzinne spędzenie wolnego czasu. więcej »

ul. Leśna 18, 76-032 Łazy

Szlak Rowerowy R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Atrakcje Kołobrzegu

Atrakcje Kołobrzegu. Kołobrzeg to dość duże, zabytkowe miasto. Działa tu uzdrowisko, wiele instytucji kulturalnych: teatr, muzea, wystawy, galerie, muszla koncertowa. Warto również zobaczyć kołobrzeski port i latarnię morską. więcej »

Unieście

Odwiedzający, którzy nie kochają tłoku na plaży, mogą kroki swe skierować nad jez. Jamno. Na jego brzegach postawiono liczne pirsy, z uwagi na chętnie uprawiane w tym akwenie sporty wodne. więcej »

Mielno

Wraz z sąsiadującą miejscowością Unieście stanowi jeden z wielu kompleksów wypoczynkowo-rekreacyjnych polskiego wybrzeża Bałtyckiego. więcej »

Chłopy

Chłopy, jako cała miejscowość, zostały wpisane do rejestru zabytków z uwagi na tradycyjny, zachowany do dziś układ zabudowy, a także wiele zabytkowych chałup szachulcowych. więcej »

Koszalin

Koszalin leży w województwie zachodniopomorskim i jest drugim ośrodkiem miejskim na Pomorzu Zachodnim. Znajduje się na Pobrzeżu Koszalińskim, w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki, nad jeziorem Jamno. więcej »

Dąbki

Wspaniały mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem oraz bogatym w jod morskie powietrze, rozległe obszary leśne i brak przemysłu gwarantują zdrowy wypoczynek. więcej »

Darłowo i Darłówko

Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przedwojenną zabudową rynku. Darłowo to nie tylko wspaniałe zabytki, ale również leczniczy mikroklimat, 20 km szerokich plaż, czyste środowisko naturalne. więcej »

Cisowo

W dzisiejszych czasach ze względu na ukształtowanie terenu i warunki atmosferyczne pobliżu wsi powstał jeden z największych w kraju park elektrowni wiatrowych. Ze względu na nie dużą odległość do Darłowa wszyscy turyści mają zapewnione wiele atrakcji. więcej »

Kopań

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. więcej »