Polecane obiekty

Jarosławiec nad Bałtykiem

Atrakcje w okolicy

Mielno - duża wieś nadmorska, siedziba gminy, a latem - gwarne i kolorowe, popularne letnisko.
Dąbki - popularny nadmorski kurort i statutowe uzdrowisko. Położone nad morzem oraz jeziorem Bukowo.
Bobolin - ciche i spokojne agroletnisko, położone między Dąbkami a Darłowem. Na plaży w Bobolinie znajdują się  tajemnicze bunkry - pozostałość po II wojnie światowej.
miasto Darłowo - piękne, zabytkowe miasto, położone u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku (ok. 15 km na zachód). Największą atrakcją Darłowa jest muzeum Zamek Książąt Pomorskich i liczne zabytki. Najbardziej znaną dzielnicą Darłowa jest Darłówko - położone nad samym morzem i mogące pochwalić się ponad dwudziestokilometrowym pasem pięknych, szerokich plaż, przeciętym rzeką Wieprzą uchodzącą do morza. U ujścia rzeki wybudowano duży port. Stoi też tam zabytkowa latarnia morska z czerwonej cegły.

Archiwum - 18-21.06.2015 - II Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych

II Nadmorski Zlot Starych Ciągników
i Maszyn Rolniczych w Łazach

Nie masz planów na koniec czerwca 2015? Odwiedź Łazy nad morzem. W dniach 18 -21 czerwca 2015 roku w Łazach, na terenie ośrodka wczasowego Universal, odbędzie się II Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych.

Szczegółowy program imprezy jest jeszcze w trakcie opracowywania, jednakże na pewno nie zabraknie prezentacji starych traktorów i maszyn rolniczych, planowany jest rajd traktorowy na dystansie 2x12 km – Łazy – Mielno – Łazy, uroczysta plażowa parada starych ciągników, plażowe zawody manewrowe, ciągnikowy zachód słońca czy prezentacja narodzin Ursusa c45.

Jak tylko harmonogram będzie uzgodniony postaramy się go tutaj przedstawić.

Więcej informacji na stronie organizatorów: http://zlot.lazynadmorzem.pl
Za zmiany redakcja serwisu www.lazy.net.pl nie odpowiada.

Wizyt: 605 677, Dziś: 20, Osób online: 4

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem